Te koop
Huis met drie slaapkamers in Wavre
Chaussée de Louvain , 216 - 1300 Wavre
2 gevels
3 slaapkamers
154.5 m² bewoonbare oppervlakte
234 m² perceel
2 badkamers
1 doucheruimte
3 verdiepingen
Ideaal gelegen in het centrum van Waver, vlakbij alle voorzieningen, winkels en belangrijke invalswegen, biedt deze rijwoning uit circa 1918 een mooi renovatiepotentieel.
Met meer dan 154 m² bewoonbare oppervlakte (exclusief kelders en bijgebouwen) beschikt de woning momenteel over drie slaapkamers en twee badkamers. Op het gelijkvloers bevindt zich een ruime leefruimte die open aansluit op de keuken, met tal van mogelijkheden om een moderne en gezellige woonruimte te creëren.
Gelegen op een perceel van 2 are 34 centiare, vereist de woning een volledige renovatie, zowel op energetisch als esthetisch vlak (EPC F, elektriciteit niet conform), waardoor u uw project volledig naar eigen smaak kunt realiseren.
De woning is momenteel verhuurd onder een tijdelijke huurovereenkomst.
Een ideale opportuniteit voor investeerders of liefhebbers van renovatieprojecten die een karaktervolle woning willen valoriseren in het hart van Waver.
Faire offre à Partir de 225.000€, vente à 245.000€, sous réserve d'acceptation des propriétaires.
- Type woning
- Huis
- Bouwjaar
- 1918
- Staat van het gebouw
- Te renoveren
- Aantal gevels
- 2
- Aantal verdiepingen
- 3
- Nummer van het EPC-rapport
- 20200106011045
- Energieklasse
- Primair energieverbruik
- 491 kwh/m².jaar
- Theoretisch totaal primair energieverbruik
- 85802 kwh/jaar
- CO2-uitstoot
- 15803 kg
- Gasverwarming
- Ja
Doe een bod
Vanaf € 225.000
Ambroise-Maximilien de Gueldre
We Invest BW CentreInteresse in dit pand?
Download de brochure
Ontdek alle informatie en foto’s van deze woning gratis door de brochure te downloaden.


Doe een bod
Vanaf € 225.000
Ambroise-Maximilien de Gueldre
We Invest BW Centre


















