Te koop
Rue Leon Delhaize, 7/a - 1342 Limelette
5180 m² perceel
75 m breedte
61 m diepte
43.44 €/m²
**VERKOCHT***Perceel van 51,80 are zeer goed gelegen in Ottignies (Limelette) in een doodlopende straat, dicht bij het station van Ottignies en alle voorzieningen (winkels, scholen, bus, toegang tot de snelweg, LLN). Dit grote vlakke terrein, gelegen in een woonwijk, wacht op uw bouwprojecten.
Impuls voor de straat, vrij van bouwer, recepten beschikbaar op verzoek aan de stedenbouw. Alle projecten moeten bij de gemeente of de bevoegde autoriteiten worden ingediend.
**** Om andere exclusieve mogelijkheden te ontvangen, nodigen wij u uit rechtstreeks contact met ons op te nemen. Wij zijn beschikbaar om u te begeleiden bij uw zoektocht naar een aankoop of investering en bij uw verkoopproject: Gratis en vrijblijvende evaluatie. ****
Ontdek de plaatsen die bereikbaar zijn vanuit deze woning:
Marc Van Pachterbeke
We Invest BW CentreMarc Van Pachterbeke
We Invest BW CentreMarc Van Pachterbeke
We Invest BW CentreMarc Van Pachterbeke
We Invest BW Centre