Te koop
Huis met vier slaapkamers in Denderleeuw
Acacialaan, 12 - 9470 Denderleeuw
3 gevels
4 slaapkamers
130 m² bewoonbare oppervlakte
281 m² perceel
1 badkamer
1 garage
1 parking

Ben je op zoek naar een ruime gezinswoning met een mooie tuin en een garage, op een rustige maar strategische locatie? Dan is deze woning aan de Acacialaan 12 de perfecte match voor jou en je gezin!
De woning is als volgt ingedeeld:
Op het gelijkvloers vind je een inkomhal die toegang geeft tot de lichtrijke leefruimte, een keuken en een handige garage voor één wagen. Vanuit de keuken heb je rechtstreeks toegang tot de tuin, waar kinderen veilig kunnen spelen. Op de eerste verdieping bevindt zich de nachthal die toegang biedt tot maar liefst 4 slaapkamers. Dankzij het grote volume biedt dit pand tal van herindelingsmogelijkheden. Er is tevens een zolder aanwezig die extra opslagruimte biedt.
Hoewel de woning deels te moderniseren is, geeft dit je de unieke kans om alles volledig naar eigen smaak en hedendaagse normen in te richten. De locatie in een rustige, familiale residentiële wijk is een absolute troef: scholen, supermarkten en lokale handelszaken liggen in de directe nabijheid. Bovendien bevindt het station van Denderleeuw zich vlakbij, met een rechtstreekse en snelle verbinding naar Brussel en Gent. Ook de oprit naar de snelweg is vlot bereikbaar voor het dagelijkse pendelverkeer.
Laat deze kans niet liggen en contacteer We Invest Dilbeek via het nummer 0478/70.96.49 of dilbeek@weinvest.be.
- Type woning
- Huis
- Bouwjaar
- 1972
- Staat van het gebouw
- Goed
- Aantal gevels
- 3
- Renovatieverplichting
- Ja
- Nummer van het EPC-rapport
- 3869325
- Energieklasse

- Primair energieverbruik
- 491 kwh/m².jaar
- Individueel verwarming
- Ja
- Dubbele beglazing
- Ja
Vraagprijs
€ 289.000
Interesse in dit pand?
Download de brochure
Ontdek alle informatie en foto’s van deze woning gratis door de brochure te downloaden.

Vraagprijs
€ 289.000














