Deze woning is al verkocht ! Interesse in gelijkaardige panden ?
Te koop
Rue de Renivaux, 28 - 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve
19 kamers
4 gevels
3 slaapkamers
112 m² bewoonbare oppervlakte
655 m² perceel
1 badkamer
3 verdiepingen
1 garage
***OPTIE***Wij presenteren u dit mooie huis, ideaal gelegen in Ottignies in een gewilde omgeving en dicht bij alle faciliteiten (treinstation, winkels, scholen, toegang tot de snelweg, LLN)!
Dit aangename, bij te werken huis biedt een woonoppervlakte van 112 m² op een totale oppervlakte van 200 m².
De begane grond bestaat uit een grote woonkamer, een volledig ingerichte keuken met toegang tot een zeer aangenaam terras met uitzicht op de tuin en een kantoor.
Eerste verdieping: 3 slaapkamers (16, 15 en 8m²) en een badkamer met een recente Italiaanse douche.
In de kelder: garage + kelders onder het hele huis.
Op een perceel van 6,55 are, in een straat met weinig verkeer, zal dit goed gelegen huis u verleiden! Het wacht alleen nog op uw project om het nieuw leven in te blazen!
PVC kozijnen DV van 2003 en 2007 - Centrale verwarming op olie - PEB E - Elektriciteit gedeeltelijk gerenoveerd maar op peil te brengen.
Voor andere exclusieve mogelijkheden nodigen wij u uit rechtstreeks contact met ons op te nemen. Wij zijn beschikbaar om u te begeleiden in uw zoektocht naar aankoop of investering alsook in uw verkoopproject: Gratis en vrijblijvende evaluatie.
Ontdek de plaatsen die bereikbaar zijn vanuit deze woning:
Marc Van Pachterbeke
We Invest BW CentreMarc Van Pachterbeke
We Invest BW CentreMarc Van Pachterbeke
We Invest BW CentreMarc Van Pachterbeke
We Invest BW Centre