Foto 1 van 3 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 2 van 3 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 3 van 3 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
1/5
Foto 1 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 2 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 3 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 4 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
2/5
Foto 1 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 2 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 3 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 4 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
3/5
Foto 1 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 2 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 3 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 4 van 4 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
4/5
Foto 1 van 2 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
Foto 2 van 2 van Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven
5/5
17

Te koop

Gebouw voor gemengd gebruik in Leuven

Parijsstraat , 21 - 23 - 3000 Leuven

448 m² bewoonbare oppervlakte

EPC score van de woning: e

In de bruisende Parijsstraat, één van de bekendste en meest gegeerde straten van Leuven, bieden wij dit uitzonderlijke opbrengsteigendom te koop aan, verspreid over twee huisnummers (nr. 21 en 23). De ligging is werkelijk toplocatie: de Parijsstraat verbindt de Vaartkom en het station met de historische binnenstad en mondt uit aan de Oude Markt, dé trekpleister van Leuven met zijn vele cafés en restaurants. Het pand is bovendien op de hoek gelegen met de Kroegberg, die rechtstreeks naar de Oude Markt leidt, waardoor zichtbaarheid en passage optimaal zijn.

Het handelsgelijkvloers met bijhorende eerste verdieping omvat samen ca. 240 m² en is ingericht als restaurant met een capaciteit van 62 zitplaatsen op het gelijkvloers, een extra zaal op de eerste verdieping voor ca. 32 personen en een zonnig terras van 48 plaatsen tijdens de zomer. De huidige huurwaarde bedraagt € 5.900 per maand. Naast verhuur is er ook de mogelijkheid om de handelszaak zelf te exploiteren, waardoor dit eigendom flexibele toekomstopties biedt.

Aan de zijde van de Kroegberg bevindt zich een aparte inkom voor de appartementen, met toegang tot een fietsenstalling en een buitenruimte, wat een groot praktisch voordeel is voor bewoners. Op de verdiepingen zijn er twee ruime appartementen van respectievelijk 129 m² en 79 m², beide verhuurd voor telkens € 1.250 per maand. Dit zorgt voor een stabiele en aantrekkelijke huuropbrengst.

Dankzij de unieke ligging vlakbij de Oude Markt, de uitstekende commerciële zichtbaarheid en de combinatie van stabiele huurinkomsten met flexibele gebruiksmogelijkheden, vormt dit eigendom een zeldzame kans voor wie op zoek is naar een zorgeloze en rendabele vastgoedbelegging op absolute topligging in Leuven.

Locatie

Ontdek de plaatsen die bereikbaar zijn vanuit deze woning:

Type woning
Gebouw voor gemengd gebruik
Staat van het gebouw
Goed
Aantal gevels
3
Renovatieverplichting
Ja
Energieklasse
EPC score van de woning: e
Individueel verwarming
Ja
Dubbele beglazing
Ja
Aluminium raamwerk
Ja
Gasverwarming
Ja

Interesse in dit pand?

Download de brochure

Ontdek alle informatie en foto’s van deze woning gratis door de brochure te downloaden.

Voorbeeld afbeelding van brochure

Is dit pand niet wat je zoekt?

Ontvang onze nieuwe panden als eerste

Bewaar je zoekcriteria

Vraagprijs

1 600 000 €