Te koop
Duffelsesteenweg , 7 - 2550 Kontich
2 gevels
4 slaapkamers
170 m² bewoonbare oppervlakte
370 m² perceel
1 badkamer
1 garage
4 parkings
Te renoveren ruime woning in het centrum van Kontich met veel potentieel. Deze woning beschikt over vier tot vijf slaapkamers, waardoor er voldoende ruimte is voor starters, een groot gezin of zelfs een home office. De mooie en grote tuin biedt veel mogelijkheden voor ontspanning en tuinieren, en de grote tuinberging is ideaal voor extra opslag.
Aan de achterzijde van het pand bevindt zich een garagebox en 3 autostaanplaatsen, wat een groot pluspunt is in het centrum. Binnenin vindt u een geïnstalleerde keuken en een ruime veranda die veel licht binnenlaat. De woning heeft ook een kelder, wat extra opslagruimte biedt, en naast de keuken is er een praktische bijkeuken. De leefruimte wordt verwarmd met een gaskachel.
Deze woning is ideaal voor wie op zoek is naar een ruime woning met grote tuin in het centrum van Kontich en bereid is om de handen uit de mouwen te steken om het pand naar eigen smaak te renoveren. Met zoveel mogelijkheden en een centrale locatie, is dit een unieke kans voor een ambitieuze koper.
Heeft u interesse in deze te renoveren ruime woning in het centrum van Kontich? Neem dan snel telefonisch contact op met Meike via 0487 70 85 50 of stuur een e-mail naar meike.v@weinvest.be.
Ontdek de plaatsen die bereikbaar zijn vanuit deze woning:
Meike Vetters
We Invest Antwerpen ZuidrandMeike Vetters
We Invest Antwerpen Zuidrand