Te koop
Pastorijstraat , 6 - 1853 Grimbergen Strombeek-Bever
3 slaapkamers
95 m² bewoonbare oppervlakte
1 badkamer
5 m² terras
verdieping 1 / 5
Ontdek dit lichtrijke drieslaapkamerappartement op het eerste verdiep van een appartementsgebouw in Strombeek-Bever
Het appartement beschikt over een mooie EPC-score, wat garant staat voor energiezuinig wonen. De indeling is praktisch en tijdloos met veel natuurlijke lichtinval en degelijke afwerking, waardoor u zich meteen thuis voelt. Ook een zeer leuke troef is dat het appartement beschikt over twee terassen.
Het appartement bestaat uit een ruime inkomhal met ingebouwde kasten, een lichtrijke leefruimte en keuken met toegang tot het terras aan de voorkant, twee slaapkamers, een kinderslaapkamer of bureaukamer met toegang tot het terras op de achtergevel met twee stockageplaatsen, een badkamer en een appart toilet.
Bij het appartement hoort ook een praktische kelder met extra opslagruimte.
Het appartement is gelegen op een ideale locatie nabij zijn scholen, supermarkten, de op- en afrit van de autostrade en het nationaal bekende pastarestaurant De Patattezak niet vergeten!
Kortom, ideaal voor wie op zoek is naar een comfortable woning om af te werken naar eigen smaak in een rustige, doch centrale omgeving. Mis deze unieke kans niet en plan vandaag nog een bezichtiging!
Ontdek de plaatsen die bereikbaar zijn vanuit deze woning:
Doe een bod
Vanaf 250 000 €
Download de brochure
Ontdek alle informatie en foto’s van deze woning gratis door de brochure te downloaden.
Doe een bod
Vanaf 250 000 €