



Deze woning is al verkocht ! Interesse in gelijkaardige panden ?
Te koop
Huis met vier slaapkamers in Montleban
21 kamers
4 gevels
4 slaapkamers
199 m² bewoonbare oppervlakte
1478 m² perceel
1 badkamer
1 doucheruimte
2 verdiepingen
1 garage
2 parkings
We Invest Malmedy biedt u deze eigendom aan, bestaande uit 2 gebouwen op een terrein van 1.478 m². Ze is rustig gelegen in Langlire, een klein dorpje in de gemeente Gouvy. Dankzij de ruime oppervlakte biedt ze tal van inrichtingsmogelijkheden.
Het hoofdgebouw, waarvan het dak onlangs is vervangen, is verdeeld in 2 delen:
– Het grootste deel van de ruimte is bestemd voor residentiële doeleinden. Met bijna 200 m² woonoppervlakte is het charmante huis als volgt ingedeeld:
op de begane grond: een ingerichte keuken, een woonkamer met een eetkamer die uitkomt op de salon (beide kamers kunnen ook worden verwarmd door een gietijzeren houtkachel en een houtkachel (+ centrale verwarming op stookolie), een doucheruimte, een apart toilet, een garderobe en een berging. Op de 1e verdieping: 3 slaapkamers en een ruime badkamer (douche, bad, toilet en wastafelmeubel). Op de 2e verdieping: een ruime slaapkamer met bio-isolatie. In de kelder: 2 kelders
Een aangenaam terras maakt het aanbod compleet. Het huis is in goede staat en heeft een EPC C (ref.20240201018312 - 225 kwh/m²/jaar - E Totaal 66720)
– Het andere deel van het hoofdgebouw biedt verschillende mogelijkheden. Deze inrichtbare ruimte zou kunnen dienen als uitbreiding van de huidige woning. Met de nodige stedenbouwkundige vergunningen zou het ook kunnen worden omgevormd tot een tweede woning.
Aan de andere kant van de binnenplaats staat een tweede gebouw. Met zijn +/- 120 m² verdeeld over 2 verdiepingen zou ook de creatie van een extra woning mogelijk zijn.
Deze eigendom is ook ideaal voor alternatieve gezinswoningen, zoals meergeneratiewoningen, inclusief gemeenschappelijke bijgebouwen, met als bijkomend voordeel dat de kosten voor dit type project kunnen worden gebundeld.
- Type woning
- Huis
- Staat van het gebouw
- Goed
- Aantal gevels
- 4
- Aantal verdiepingen
- 2
- Nummer van het EPC-rapport
- 20240201018312
- Energieklasse
- Primair energieverbruik
- 225 kwh/m².jaar
- Theoretisch totaal primair energieverbruik
- 66720 kwh/jaar
- CO2-uitstoot
- 56 kg
- Dubbele beglazing
- Ja
- Houten raamwerk
- Ja
Amandine Bauwens
We Invest MalmedyAmandine Bauwens
We Invest Malmedy

























